Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Ağustos 2016 - Salı 12:56 Bu haber 2584 kez okundu
 
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ VE TEBRİKLERİN KABULÜ YAPILDI
Gündem Haberi
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ VE TEBRİKLERİN KABULÜ YAPILDI


30 Ağustos Zafer Bayramının 94. Yıl dönümü kutlama törenleri Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunmasıyla başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile birlikte protokol üyelerinin tebriklerini Valilik makamında kabul etti. 

30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk Sunma Töreni ve tebriklerin kabulüne Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Baro Başkanı Ahmet Atam, Vali Yardımcıları Sedat Oktar, Hüdayar Mete Buhara, Yüksel Kara ve Aytaç Akgül, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdür vekili Hasan Çevik, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, askeri erkan, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 30, AĞUSTOS, ZAFER, BAYRAMI, ÇELENK, SUNMA, TÖRENİ, VE, TEBRİKLERİN, KABULÜ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı