Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Eylül 2016 - Cuma 15:31 Bu haber 3209 kez okundu
 
BAKKALLAR ODASI YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Gündem Haberi
BAKKALLAR ODASI YÖNETİMİNDEN ZİYARET


BAKKALLAR ODASI YÖNETİMİNDEN ZİYARET 

KANSERE YENİK DÜŞEREK HAYATINI KAYBEDEN BAKKALLAR VE BAYİLER ODASI BAŞKANI ALİ İHSAN ÖZDEN'İN YERİNE YÖNETİM KURULU KARARIYLA HASAN BAYRAM GÖREVE GETİRİLDİ. YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. 

Bakkallar ve Bayiler Odası'nın yeni başkanı Hasan Bayram ve yönetim kurulu üyeleri Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti. Amansız bir hastalığa yakalanarak hayatını kaybeden merhum Ali İhsan Özden'in uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü göreve yönetim kurulu kararıyla Hasan Bayram getirildi. 
 Tavşanlı'da yaklaşık 5 bin üyesi bulunan Bakkallar ve Bayiler Odası'nın yönetimi Ali İhsan Özden'den devraldıkları hizmet bayrağını daha da yukarıya çıkartmak için çaba sarf edeceklerini söyledi. Oda başkanı Hasan Bayram "Ali İhsan Özden başkanımız uzun yıllar bu görevi layıkıyla yerine getirdi. Kendisini rahmetle anıyor, ailesine ve sevenlerine tekrar başsağlığı diliyoruz. Odamızın hizmetlerinde aksama olmaması için yönetim kurulu olarak toplantı yaptık. Arkadaşlarım başkanlık görevine beni uygun gördü. Kendilerine teşekkür ediyorum. Tavşanlı'da yaklaşık 5 bin üyemizle Ticaret Odası'ndan sonra en büyük odayız. Tüm kurumlarımızla sıcak ilişkiler kurmak ve üyelerimize layıkıyla hizmet edebilmek için var gücümüzle çalışacağız. Belediye Başkanımıza da çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz" dedi 
 Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler de Bakkallar Odası yönetiminin aldığı kararın hayırlı olmasını dileyerek ilçedeki tüm STK'lar ile diyalog halinde olduklarının altını çizdi. Başkan Güler geçtiğimiz günlerde toprağa verilen Ali İhsan Özden'i rahmetle anarak "Kendisi renkli bir kişilikti. Tavşanlı ile ilgili düşüncelerini her yerde paylaşır, projeler konusundaki fikirlerini açıkça ifade ederdi. Allah rahmet eylesin. Biz belediye olarak her zaman projeler ve sosyal çalışmalar konusunda STK'larla yakın diyalog içerisindeyiz. Açıkçası odalarda ve derneklerde siyaset yapılmasını doğru bulmuyorum. Bu kurumlar sadece faaliyet alanlarında insan odaklı çalışma yürütmelidir. Kendi hizmet alanlarının dışına çıkıp araya siyaset girdiğinde yapılan çalışmaların niteliğinde bozulmalar yaşandığını düşünüyorum. Bakkallar Odası'na gelecek olursak esnafımızın üye olduğu büyük bir camia. Yeni başkan Hasan Bayram ve yönetimine başarılar diliyorum. Biz her zaman esnafımızın yanındayız" diye konuştu 
 Belediye Başkanı Mustafa Güler, yönetim kurulu üyeleriyle sohbet ederek yaptıkları işlerle ilgili bilgi aldı ve bol kazançlar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKKALLAR, ODASI, YÖNETİMİNDEN, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı