Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 13:10 Bu haber 611 kez okundu
 
Çanta Tamiri Avantajları
Ekonomi Haberi
Çanta Tamiri Avantajları

Birçok kadın günlük hayatının her anında çantalarını yanında bulundurur. Çok fazla kullanılmaya başlayan çantalar bir süre sonra eskimeye ve yıpranmaya başlar. Fakat çantalarıyla bağ kuran kadınlar onları atmaya kıyamaz ve kullanmaya devam ederler. Bu durumda çanta tamiri yaptırmak gerekir. Tamiri en iyi yapn yerler hakkında bir araştırmaya girilir. Levent Lostra olarak çantalarınızı ilk günkü haline geri döndürüyoruz. Renk, model ve marka fark etmeksizin çantalarınızı alıp, uzman tamircilerimiz aracılığı ile tamirini yapıp, sizlere tekrar teslim ediyoruz.

Levent Lostra, çanta tamiri konusunda oluşan uzman ekipleriyle kaliteli hizmet verir ve çantalarınızı ilk günkü haline döndürür. Bu da çantalarınızın yeni gibi görünmesini ve göz almasını sağlar. Siz de çanta tamiri hakkında detaylı bilgiye https://www.leventlostra.com.tr/ adresinden erişebilirsiniz.

Çanta Tamiri Avantajları

Çanta tamiri yaptırmak, eski çantalarınızı çöpe atmama fırsatını sizlere sunar. Eski çantalarınızı daha güzel ve yeni gibi bir görünüme kavuşturan tamir işlemi, Levent Lostra ile daha kaliteli ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. Bize ulaşmanız durumunda valelerimiz evinize gelerek tamir yaptırmak istediğiniz çantayı sizden alır ve işlem sonrası tekrar kapınıza kadar getirir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çanta, Tamiri, Avantajları,
Yorumlar
Haber Yazılımı