Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Ağustos 2016 - Çarşamba 19:00 Bu haber 7965 kez okundu
 
ÇEVRE YOLU'NA TAVŞANLI'YI ANLATAN 3 ANIT
Gündem Haberi
ÇEVRE YOLU'NA TAVŞANLI'YI ANLATAN 3 ANIT

ÇEVRE YOLU'NA TAVŞANLI'YI ANLATAN 3 ANIT


ŞEHİRLERİN YAPISI HAKKINDA VATANDAŞLARA İLK İZLENİMİ VEREN ÇEVRE YOLU ÜZERİNDE TAVŞANLI BELEDİYESİ ÖNEMLİ BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR. KÜTAHYA BALIKESİR YOLUNDA ÇUKURKÖY İSTİKAMETİNDEN MOYMUL ÇIKIŞINA KADAR 3 AYRI NOKTADA İLÇEMİZİ TANITAN 3 ANITIN MONTAJINA BAŞLANDI.
Tavşanlı Belediyesi şehrin silüetini güzelleştirecek 3 anıtın montajına başladı. Kütahya istikametinden Çukurköy girişinde leblebi anıtı, Ada Mesireliği alanına termal ve Moymul çıkışında Balıkesir yoluna Osmanlı tuğrasından oluşan anıtın montaj çalışmaları Cuma gününe kadar tamamlanacak.
Yeni hafta ile birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler peyzaj çalışmasına start verirken, Elektrik Servisi de aydınlatma konusunda proje hazırlayacak. 
Anıtların montajı esnasında özellikle Almanya, Belçika ve Fransa'dan memleketlerine tatil için gelen gurbetçiler çalışmaları yakından takip ederek Tavşanlı Belediyesi'nin ilçe merkezinde yürüttüğü çalışmaların kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Gurbetçilerimiz ilçenin çehresini değiştiren büyük projelerden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Güler'e teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇEVRE, YOLU'NA, TAVŞANLI'YI, ANLATAN, 3, ANIT,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÇEVRE YOLU'NA TAVŞANLI'YI ANLATAN 3 ANIT
ÇEVRE YOLU'NA TAVŞANLI'YI ANLATAN 3 ANIT
Yorumlar
Haber Yazılımı