Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Ağustos 2016 - Cuma 10:04 Bu haber 2113 kez okundu
 
CHP'DEN KINAMA
Siyaset Haberi
CHP'DEN KINAMA

 

BASINA VE KAMUOYUNA

"Artvin’in Ardanuç ilçesine giden Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve partimiz konvoyuna yönelik silahlı saldırı, sadece Genel Başkanımıza değil tüm partimize, partililerimize, demokrasiye ve ülkemizde demokrasinin tüm unsurlarına düzenlenmiş hain ve alçak bir saldırıdır. Bu hain saldırıyı nefret kınıyor, lanetliyoruz.

 

Bu saldırı hem istihbarat zafiyetini hem de terör örgütlerinin ülkemizde elini kolunu sallayarak gezdiğini bir kez daha göstermiştir. 


CHP olarak teröre karşı tavrımız açık ve nettir. Her türlü teröre karşıyız. Emperyalizme karşı mazlum Miletlerin yanında tarihin ilk zaferini kazanarak Türkiye cumhuriyetini kuran parti, Cumhuriyet Halk Partisi olarak demokrasi mücadelemizi ülkemizin en ücra köşesine varıncaya kadar sürdüreceğiz. 


Bu tür saldırılar bizi korkutamaz, yıldıramaz, sindiremez. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve partililerimize geçmiş olsun diyor çatışmada şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, teröristlerin saldırısında yaralanan güvenlik görevlilerimize de acil şifalar diliyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak Genel Başkanımızdan en son üyemize kadar demokrasi mücadelemize devam edeceğimizi ve bu uğurda canımızı, her şeyimizi feda etmeye hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.

Yaşasın tam bağımsız, demokratik, laik sosyal hukuk devleti. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti."

 

Dr.Zeliha Aksaz Şahbaz

Cumhuriyet Halk Partisi

Kütahya İl Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'DEN, KINAMA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı