301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 15:08
 
Covid 19 'u yenen başkan geri döndü
Sağlık Haberi
Covid 19 'u yenen başkan geri döndü

 

YAKALANDIĞI CORONA VİRÜSÜ YENEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN GÖREVİNE BAŞLADI
Daha önce yaptırdığı Covid-19 testleri negatif olmasına rağmen 14 Eylülde yapılan testleri pozitif çıkan ve evde tedavi sürecine başlanan ,belediye başkanımız Hüseyin Doğan sağlığına kavuşarak bugün görevine başladı.
Başkan Doğan tedavi sürecini evinde tamamlarken, ilk testleri negatif çıkan eşinin 2. Testleri pozitif çıkınca karantina süreside uzamıştı. Başkan Doğan’ın 2 Ekim Cuma akşamı karantina süresi dolarken 5 Eylül Pazartesi itibarı ilede görevine başladı.
Sürecin meşakketli ve hassa geçtiğini belirten Belediye başkanımız Hüseyin Doğan halkımızıda dikkatli olmaya davet ederek şu açıklamalarda bulundu;
“Covid-19 salgınını başından beri tüm tedbirlere uymamıza rağmen maalesef bu sinsi salgına yakalandık. Çok şükür hastalık sürecini evimizde tedaviyle tamamladık. Eşiminde tedavi süreci ile testleri negatife dönüştü. Hastalığımız sürecinde bizlerden ilgi ve desteklerini esirgemeyen sağlık ekiplerimize, evde tedavi gördüğümüz süre zarfında arayıp geçmiş olsun dua ve dileklerini ileten,tüm idarecilerimiz, vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.Allah hepinizden razı olsun.
Ev karantinamız sürecinde belediyemiz çalışmaları, uzaktan takiple görevimize devam ettik. 5 Ekim Pazartesi itibarı ile görevimizin başına döndük. Kıymetli halkımıza tekrar tekrar salgını hafife almamaları, alınan tedbir ve kararlara hem kendileri, hem tüm sevdikleri için harfiyen uymalarını rica ediyorum.Her şeyin başı sağlık. Eşimize,dostlarımıza,sevdiklerimize ve bizi sevenlere sağlık hediye edelim. Sosyal mesafe,maske,hijyen kurallarına uyarak ,bu süreci en sağlıklı şekilde atlatmak için birbirimize destek olalım. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimize saygılarımı sunuyor , aileri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler diliyorum “dedi.
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbise
 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Covid, 19, 'u, yenen, başkan, geri, döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı