301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 13:38 Bu haber 1937 kez okundu
 
Dpü Dpüsem'de Yeni Müdür Bülent Gül Göreve Başladı
Gündem Haberi
   Dpü Dpüsem'de Yeni Müdür  Bülent Gül Göreve Başladı

 

                Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi'nde görev değişimi oldu. Rektör Prof.Dr. Kazım Uysal tarafından DPÜSEM Müdürlüğüne atanan Eski Domaniç Hayme Ana MYO Müdürü Öğr.Grv. A. Bülent Gül, görevi  Dr. Öğretim Üyesi Hakan Çelikol'dan devralarak yen, görevine başladı.

                DPÜSEM Müdürlüğü görevini devralan Öğr.Grv. A.Bülent Gül, "DPÜSEM'in Kütahya Dumlupınar Üniversitesi adına sertifika eğitim programa düzenleme ve sertifika verme yetkisinin sahip olduğunu  belirterek, " DPÜSEM'in, örgün, uzaktan ve karma olmak üzere ön lisans, lisans ve lisansüstü programları dışında verilecek tüm eğitim programları, ulusal ve uluslararası alanlarda her türlü belgelendirme düzenlemek, Üniversitenin kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlarla işbirliğini geliştirmesini destekleme amacı bulunmaktadır. Bugüne kadar birçok eğitim programına imza atan DPÜSEM'in bu amaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek, toplumumuza ve eğitim kalitesine katkı sunmak, çeşitli işbirliği çalışmalarıyla topluma katkı sağlamak için çaba göstereceğiz. DPÜSEM bünyesinde bundan sonra açacağımız yeni sertifika ve eğitim programlarıyla DPÜSEM'in daha işlevsel ve aktif rol oynayan bir birim olmasına gayret sarf edeceğiz" dedi.

                Bu göreve kendini layık gören Rektör Uysal'a teşekkür eden Gül, DPÜSEM Müdür Yardımcılıklarına Domaniç Hayme Ana MYO Eski Müdür Yardımcısı Öğr. Grv. İlker Vural ile Öğr.Grv. Ataullah Ünal'ın Rektör Prof.Dr. Kazım Uysal tarafından görevlendirdiğini bildirdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , , Dpü, Dpüsem'de, Yeni, Müdür, , Bülent, Gül, Göreve, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı