301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 08:17 Bu haber 786 kez okundu
 
Gelecek Partisi Kütahya Merkez İlçe Başkanı
Siyaset Haberi
Gelecek Partisi Kütahya Merkez İlçe Başkanı

Gelecek Partisi Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ali Osman ŞAHİN Oldu.


ŞAHİN: “Hedefimiz tüm halkımızın desteği ile Kütahya’mıza ve faydalı, güzel hizmetleri kazandırmak olacaktır.”


SEVEN: “SEÇİMDE EN İYİ ALTERNATİF GELECEK PARTİSİ OLACAK OLACAKTIR.”

 


Gelecek Partisi Kütahya’da, il başkanı Serdar SEVEN’in atlanmasından sonra Gençlik Kolları Başkanı Feyyaz Kara olmuştu. Şimdi de Merkez ilçe başkanını belirledi. 

Kütahya İl Başkanlığı binasında yapılan sade bir tören ile Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Nedim Yamalı nın olurları ile il başkanı Serdar SEVEN Ali Osman ŞAHİN’in merkez ilçe başkanlığı görevine atadı.

 Kütahya da Teşkilatlanma çalışmalarının büyük bir hız ve titizlilikle devam ettiğini belirten başkan SEVEN, “SEÇİMDE EN İYİ ALTERNATİF GELECEK PARTİSİ OLACAK OLACAKTIR.” Dedi. 

Gelecek Partisi’nin yaklaşık 6 ay önce kurulmuş olmasına rağmen, teşkilatlanma noktasında ciddi mesafe kaydettiğini belirten Başkan SEVEN,  “Gelecek Partisi olarak Öncelikli hedefimiz Türkiye genelinde kendi teşkilat kadrolarını tamamlayarak seçimlerde halkın karşısına en iyi alternatif olarak çıkmaktır. Bugün de bu anlamda önemli bir adım daha atarak Kütahya merkez İlçe Başkanlığına Ali Osman ŞAHİN’i atamış bulunuyoruz. Kendisine üstün başarılar diliyorum.” dedi. 

Başkan Ali Osman ŞAHİN ise, yaptığı açıklamada, Başbakanlık yapmış tecrübeli, dürüst ve ilkeli siyaset yapan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’ne kendilerini yakın htiklerini ve bu sebeple bu partiye gönül verdiklerini söyledi. 

ŞAHİN; “Değerli kardeşim Serdar SEVEN ile birlikte bu yola çıkmış bulunmaktayız. Doğma, büyüme Kütahya’nın insanıyız. Bulunduğumuz bölgenin beklentilerini ve eksiklerini en iyi bilenlerdeniz. Hedefimiz tüm halkımızın desteği ile Kütahya’mıza ve faydalı, güzel hizmetleri kazandırmak olacaktır.” diye konuştu

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisi, Kütahya, Merkez, İlçe, Başkanı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı