Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Eylül 2016 - Cuma 12:58 Bu haber 2875 kez okundu
 
GÜLER VE KAVUNCU ADA MAHALLESİ'NDE
ADA MAHALLESİ MUHTARI HALİL ORAL BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER VE KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ VURAL KAVUNCU'YU GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HİZMETE AÇILAN YENİ MUHTARLIK BİNASINDA AĞIRLADI.
Gündem Haberi
GÜLER VE KAVUNCU ADA MAHALLESİ'NDE


Tavşanlı Belediyesi'nin Ada Mahallesi sakinlerinin kullanımına açtığı muhtarlık binası sosyal projelere ev sahipliği yapıyor. Gençler ve mahalle halkı için düzenlediği konferans, toplantı ve şenliklerle taktir toplayan Halil Oral, Belediye Başkanı Mustafa Güler ve Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu'yu ağırladı. 
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, geçtiğimiz günlerde duasını kendisinin yaparak kurdelasını kestiği hizmet binasının Ada mahallesine hayırlı olmasını dileyerek muhtar Halil Oral'a başarılar diledi. 
Ada Mahallesi muhtarı Halil Oral ise Belediye Başkanı Mustafa Güler ile Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu'yu hizmet binalarında ağırlamaktan son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Oral "Belediye Başkanımız Mustafa Güler'den Allah razı olsun. Her türlü talebimize anında karşılık vererek vatandaşımızın beklentilerine karşılık veriyor. Yapılan bu hizmet binamızda bizim hizmetlerimize güç kattı. Tekrar mahalle halkım adına kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜLER, VE, KAVUNCU, ADA, MAHALLESİ'NDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı