HAFTANIN MAÇ PROGRAMI
HAFTANIN MAÇ PROGRAMI
14.11.2015 CUMARTESİ
U 14 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZMET 14.11.2015 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR 1977 VEFASPOR 14.11.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV LİNYİTSPOR BERGAMA BLD.SPOR 14.11.2015 12.00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 15 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV LİNYİTSPOR BERGAMA BLD.SPOR 14.11.2015 14:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U - 19 PLAY-OF DAYINLARSPOR AKINCILARSPOR 14.11.2015 12:00 KARAKOVA SENTETİK
U - 19 PLAY-OF E.Ç DEVLET HASTANE 1867 SİMAVSPOR 14.11.2015 14:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR YEŞİLÇAYSPOR 14.11.2015 14:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
15.11.2015 PAZAR
SÜPER AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK. TERMİKSPOR 15.11.2015 10:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 15.11.2015 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HASTANE AĞAÇKÖYSPOR 15.11.2015 14:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME ANADOLU AİLESPOR ÇAYIRBAŞISPOR 15.11.2015 10:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 15.11.2015 12:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.CEZAEVİSPOR ÇUKURKÖYSPOR 15.11.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR DPÜ SPOR 15.11.2015 10:00 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME HACIKEBİRSPOR ALAYUNTSPOR 15.11.2015 13:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
B A L LİGİ KÜTAHYA SPOR BURHANİYE BLD.SPOR 15.11.2015 13:30 TAVŞANLI ADA STADI
U 19 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV.LİNYİTSPOR ZONGULDAK KÖMÜR 15.11.2015 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
SÜPER AMATÖR AKINCILARSPOR 1867 SİMAV SPOR 15.11.2015 14:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME TEPECİKSPOR TAV.MOYMULSPOR 15.11.2015 10:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME DEMİRBİLEK SPOR GÜRAĞAÇ SPOR 15.11.2015 12:00 KARAKOVA SENTETİK
SÜPER AMATÖR TAV.GENÇLİKSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZMET 15.11.2015 14:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME BAĞLIK SPOR ÇARDAKLISPOR 15.11.2015 13:00 KARAKOVA ÇİM
1.AMATÖR KÜME DOMANİÇSPOR BEYKÖY SPOR 15.11.2015 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1.AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 15.11.2015 10:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME DAYINLAR SPOR HİSARCIK BLD.SPOR 15.11.2015 12:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
SÜPER AMATÖR YENİKENT BLD.SPOR KÜT.SERAMİKSPOR 15.11.2015 14:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME EMET SPOR MUHİPLER FATİHSPOR 15.11.2015 13:00 EMET SAHASI
SÜPER AMATÖR ŞAPHANE GENÇLİKSPOR KÜT.YEŞİLAY SPOR 15.11.2015 13:00 ŞAPHANE SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖY SPOR S.ÇİTGÖL SAZLIK 15.11.2015 10:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME KUŞU SPOR S.DARICI SPOR 15.11.2015 12:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME BEYCE SPOR SAVCILAR SPOR 15.11.2015 14:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
18.11.2015 ÇARŞAMBA
BAL DPÜ SPOR KÜTAHYASPOR 18.11.2015 13:30 GERMİYAN KAMPÜSÜ STADI
3.LİG TKİ TAV.LİNYİT SPOR SANDIKLI SPOR 18.11.2015 13:30 ADA STADYUMU
1.AMATÖR KÜME AĞAÇKÖY SPOR HACIKEBİRSPOR 18.11.2015 14:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT ASLANAPA SPOR 18.11.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME ALAYUNT SPOR ANADOLU AİLESPOR 18.11.2015 14:00 ALAYUNT SAHASI
U - 19 PLAY-OF DAYINLAR SPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 18.11.2015 12:00 EMET SAHASI
U - 19 PLAY-OF 1867 SİMAV SPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZMET 18.11.2015 14:00 EMET SAHASI
19.11.2015 PERŞEMBE
1.AMATÖR KÜME KÜT.ÇAYIRBAŞISPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 19.11.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI