HAFTANIN MAÇLARI
14.04.2017 CUMA
3.LİG 1. GRUP KÜTAHYASPOR TEKİRDAĞSPOR 14.4.2017 15:00 DUMLUPINAR STADYUMU
15.04.2017 CUMARTESİ
ÖZEL SPORCULAR KÜTAHYA ÇİNİKENT Ö.S. KOCAELİ NUH ÇİM.Ö.S. 15.4.2017 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜMAŞ SPOR KÜT.SERAMİKSPOR 15.4.2017 14:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK 1977 VEFA SPOR 15.4.2017 16:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR TERMİK SPOR D.P.Ü SPOR 15.4.2017 17:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR AND.BAHÇELİ EVLER ANADOLU AİLESPOR 15.4.2017 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR GAYBİEFENDİ SPOR E.Ç.DEVLET HASTANESİ 15.4.2017 13:45 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. DAYINLAR SPOR 15.4.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR SİMAV İDMANYURDU 15.4.2017 16:15 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR AKÇAALAN SPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 15.4.2017 17:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 15.4.2017 14:30 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR BAĞLIK SPOR ÇUKURKÖY SPOR 15.4.2017 16:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TAV.GENÇLERGÜCÜ TEPECİK SPOR 15.4.2017 17:30 KARAKOVA SENTETİK
17.04.2017 PAZARTESİ
U 16 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR TERMİK SPOR 17.4.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME ÖZBEK SPOR 30 AĞUSTOSSPOR 17.4.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ZIĞRA SPOR 17.4.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 TK. 2.KÜME KÜT.GENÇ SHÇEK KÜT.PINAR SPOR 17.4.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 TK. 2.KÜME ALTINTAŞ BLD.SPOR HACIKEBİRSPOR 17.4.2017 15:00 ALTINTAŞ SAHASI
19.04.2017 ÇARŞAMBA
2.AMATÖR KÜME SİNERKÖY SPOR ÖZBEK SPOR 19.04.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜMAŞ SPOR TERMİKSPOR 19.04.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR 1977 VEFA SPOR 19.04.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME AND.BAHÇELİ EVLER KÜTAHYA PERLİSPOR 19.04.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU Ö.İDARE KÖY HİZ. 19.04.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 19.04.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME D.PINAR ZAFERSPOR KÜT.PINAR SPOR 19.04.2017 15:00 DUMLUPINAR SAHASI
2.AMATÖR KÜME TEPECİK SPOR DAĞÇEŞMESPOR 19.04.2017 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME TAV.GENÇLERGÜCÜ BOZBELENLİLERSPOR 19.04.2017 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME AYVALI SPOR GÖBEL GENÇLİK 19.04.2017 15:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BAŞKÖY SPOR YAYLACIK SPOR 19.04.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME SARUHANLILAR SPOR KURUÇAY SPOR 19.04.2017 15:00 DOMANİÇ SAHASI
20.04.2017 PERŞEMBE
U 13 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER KÜTAHYASPOR 20.4.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR ANADOLU AİLESPOR DAYINLARSPOR 20.4.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR GAYBİEFENDİSPOR 20.4.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE AKÇAALANSPOR 20.4.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR TAV.GENÇLERGÜCÜ AKINCILAR SPOR 20.4.2017 18:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TEPECİKSPOR ÇUKURKÖY SPOR 20.4.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TUNÇBİLEK BLD.SPOR BAĞLIK SPOR 20.4.2017 18:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME GÜNEYKÖY SPOR NAŞA SPOR 20.4.2017 13:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME KARACAHİSAR SPOR KINIK SPOR 20.4.2017 15:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME SİMAV DARICI SPOR SİMAV KESTELSPOR 20.4.2017 17:00 SİMAV SAHASI