HAFTANIN OYNANACAK MAÇLARI
07.10.2017 CUMARTESİ
U 19 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 07.10.2017 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. KÜT.GENÇ SHÇEK 07.10.2017 14:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT.SERAMİKSPOR 07.10.2017 16:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE A.BÜYÜK SAKASPOR 07.10.2017 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİ 1977 VEFASPOR 07.10.2017 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 07.10.2017 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 07.10.2017 12:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER KÜT.YEŞİLAYSPOR 07.10.2017 14:15 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR DAYINLARSPOR 07.10.2017 16:00 YEŞİLAY SAHASI
U 19 TAKIMLAR ALTINTAŞ BLD.GENÇ E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 07.10.2017 15:00 ALTINTAŞ SAHASI
U 19 TAKIMLAR GÜRAĞAÇ SPOR ÇUKURKÖYSPOR 07.10.2017 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 19 TAKIMLAR ÇOBANKÖYSPOR D.BOYU YAĞMURLU 07.10.2017 14:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 14 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 07.10.2017 16:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 19 TAKIMLAR TAV.GENÇLİKSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 07.10.2017 12:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR TAV.MOYMULSPOR YAYLACIKSPOR 07.10.2017 14:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR DEMİRBİLEKSPOR 07.10.2017 16:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR DEMİRCİKÖYSPOR BEYCESPOR 07.10.2017 14:00 SİMAV SAHASI
1.AMATÖR KÜME YENİKÖYSPOR ŞAPHANE GENÇLİK 07.10.2017 16:00 SİMAV SAHASI
.........................
08.10.2017 PAZAR
B A L LİGİ D.P.Ü SPOR KÜTAHYASPOR 08.10.2017 15:00 DUMLUPINAR STADYUMU
1.AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HASTANE ÖZBEKSPOR 08.10.2017 11:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A.LİGİ TERMİKSPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 08.10.2017 13:45 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A.LİGİ KÜMAŞ SPOR TAV.GENÇLİKSPOR 08.10.2017 16:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 1977 VEFASPOR 08.10.2017 12:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜTAHYA DEMİRSPOR AĞAÇKÖY SPOR 08.10.2017 14:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.LİGİ KÜT.ÇAMLICASPOR SAVCILARSPOR 08.10.2017 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR ZIĞRASPOR KÜT.PINARSPOR 08.10.2017 11:30 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME ÇAYIRBAŞISPOR İNKÖY ENGİNSPOR 08.10.2017 13:45 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME KÜT.GENÇ SHÇEK D.PINAR ZAFERSPOR 08.10.2017 16:00 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 08.10.2017 15:00 ALAYUNT SAHASI
B A L LİGİ TKİ TAV.LİNYİTSPOR AND.ÜNİVERSİTESİ 08.10.2017 15:00 ADA SAHASI
1.AMATÖR KÜME ÇARDAKLISPOR DEMİRBİLEKSPOR 08.10.2017 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME DERBENT SPOR DOMANİÇSPOR 08.10.2017 14:15 KARAKOVA YENİ SENTETİK
S.A.LİGİ AKINCILARSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 08.10.2017 16:15 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME KURUÇAY SPOR AYVALISPOR 08.10.2017 12:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME ÇUKURKÖY SPOR GÜRAĞAÇSPOR 08.10.2017 14:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME D.BOYU YAĞMURLU ÖMERBEYSPOR 08.10.2017 16:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİH EMET SPOR 08.10.2017 14:00 GEDİZ SAHASI
1.AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL E.GEDİZ BLD.GAZİ 08.10.2017 16:00 GEDİZ SAHASI
1.AMATÖR KÜME EMET G.BİRLİĞİSPOR HİSARCIK BLD.SPOR 08.10.2017 15:00 EMET SAHASI
1.AMATÖR KÜME PAZARLARSPOR S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 08.10.2017 15:00 PAZARLAR SAHASI
1.AMATÖR KÜME BEYCESPOR S.DARICA SPOR 08.10.2017 12:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
S.A.LİGİ 1867 SİMAVSPOR HACIKEBİRSPOR 08.10.2017 14:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
S.A.LİGİ DEMİRCİKÖY SPOR EMET BORSPOR 08.10.2017 16:00 SİMAV SENTETİK SAHASI