HAFTANIN MAÇLARI
HAFTANIN MAÇLARI
01.05.2014 PERŞEMBE
U-13 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HİZM. A. BÜYÜKSAKASPOR 26.04.2014 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HAST. 1977 VEFASPOR 26.04.2014 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR TERMİKSPOR 26.04.2014 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR KÜMAŞSPOR 26.04.2014 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.PINARSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK. 26.04.2014 18:00 30 AĞUSTOS STADI
03.05.2014 CUMARTESİ
U-13 TAKIMLAR KÜMAŞSPOR TERMİKSPOR 03.05.2014 09:45 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR D.P.Ü. SPOR KÜT.PINARSPOR 03.05.2014 11.00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR ANADOLU AİLESPOR E.Ç.DEVLET HAST. 03.05.2014 12:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR ÇAVDARHİSARSPOR 03.05.2014 13:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 2.KÜME ANADOLU AİLESPOR AĞAÇKÖYSPOR 03.05.2014 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2. AMATÖR D. PINAR ZAFERSPOR KÜT. ÇİNİSPOR 03.05.2014 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR ANAD.ÇİNİ GENÇLİK SPOR KÜTAHYASPOR 03.05.2014 10:15 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR Ö.İDARE KÖY HİZM. 03.05.2014 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U-19 2.KÜME KÜT.GENÇ SHÇEK SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 03.05.2014 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 2.KÜME KÜT.ÇAMLICASPOR ASLANAPASPOR 03.05.2014 15.00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 2.KÜME 30 AĞUSTOS SPOR A.BÜYÜK SAKASPOR 03.05.2014 17.00 30 AĞUSTOS STADI
04.05.2014 PAZAR
U-13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR ANADOLU AİLESPOR 04.05.2014 11:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR ANAD.ÇİNİ GENÇLİK SPOR 04.05.2014 12:45 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME KÜT.DEMİRSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 04.05.2014 14:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR 30 AĞUSTOSPOR 04.05.2014 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜMAŞSPOR 04.05.2014 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HAST.SPOR A.BÜYÜK SAKASPOR 04.05.2014 13:30 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME SİNERKÖYGENÇLİK SPOR AĞAÇKÖYSPOR 04.05.2014 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2. KÜME U 19 ALTINTAŞ BLD. SPOR 1977 VEFA SPOR 04.05.2014 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR ÇAVDARHİSARSPOR D.P.Ü. SPOR 04.05.2014 15:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
U-13 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 04.05.2014 13.30 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BAĞLIKSPOR GÜRAĞAÇSPOR 04.05.2014 15.00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DERBENTSPOR GÜZELYURTSPOR 04.05.2014 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME TAV. 3 EYLÜLSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 04.05.2014 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BALIKÖY GENÇYURDU KURUÇAYSPOR 04.05.2014 15:00 BALIKÖY SAHASI
2.AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖYSPOR YENİKÖYSPOR 04.05.2014 17:30 SİMAV SAHASI