301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mayıs 2017 - Cumartesi 12:42
 
KARŞILAŞMALAR
Spor Haberi
KARŞILAŞMALAR

06.05.2017 CUMARTESİ
 
U-19 TK. 2.KÜME    ÖZBEKSPOR    ALAYUNTSPOR    06.05.2017    13:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME    30 AĞUSTOS SPOR    İNKÖY ENGİNSPOR    06.05.2017    15:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME    KÜTAHYA PINARSPOR    KÜTAHYA ÇİNİSPOR    06.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    KÜT.GENÇ SHÇEK    D.P.Ü SPOR    06.05.2017    12:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    TERMİKSPOR    KÜMAŞ SPOR    06.05.2017    13:15    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    ÖZEL İDARE KÖY HİZ.    SİMAV İ.YUIRDUSPOR    06.05.2017    14:30    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    DAYINLARSPOR    AND.AİLESPOR    06.05.2017    15:45    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    1977 VEFASPOR    KÜT.SERAMİKSPOR    06.05.2017    17:00    30 AĞUSTOS STADI 
2.AMATÖR KÜME    ÇOBANKÖY SPOR    SARUHANLARSPOR    06.05.2017    17:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    AKINCILARSPOR    TAV.GENÇLERGÜCÜ    06.05.2017    14:00    KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    ÇUKURKÖYSPOR    TEPECİKSPOR    06.05.2017    15:30    KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    BAĞLIK SPOR    TUNÇBİLEK BLD.SPOR    06.05.2017    17:00    KARAKOVA SENTETİK
U-19 TÜRK.ŞAMP.    TÜRKİYE ŞAMPİYONA    TÜRKİYE ŞAMPİYONA    06.05.2017    14:30    GEDİZ SAHASI
U-19 TÜRK.ŞAMP.    TÜRKİYE ŞAMPİYONA    TÜRKİYE ŞAMPİYONA    06.05.2017    17:00    GEDİZ SAHASI
 
07.05.2017 PAZAR
 
U-19 TK. 2.KÜME    ZIĞRASPOR    HACIKEBİRSPOR    07.05.2017    13:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME    SİNERKÖY GENÇLİK    AND.BAHÇELİEVLER    07.05.2017    15:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME    KÜT. PINARSPOR    KÜT. PERLİSPOR    07.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
İŞİTME ENGELLİLER    KÜTAHYA İŞİTME ENG.    ANKARA SİNCAN İ.E.    07.05.2017    12:00    30 AĞUSTOS STADI
 U 13 TAKIMLAR    KÜTAHYASPOR    AND.BAHÇELİEVLER    07.05.2017    14:00    30 AĞUSTOS STADI
 U 13 TAKIMLAR    KÜT.GAYBİEFENDİ    A.BÜYÜK SAKASPOR    07.05.2017    15:15    30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME    ALTINTAŞ BLD.GENÇLİK    ÖZBEK SPOR    07.05.2017    15:00    ALTINTAŞ SAHASI
2.AMATÖR KÜME    TAV.GENÇLERGÜCÜ    DAĞÇEŞMESPOR    07.05.2017    13:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME    DEREBOYU YAĞMURLU    YAYLACIK SPOR    07.05.2017    15:15    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U-16 PLAY - OF    AKINCILARSPOR    TERMİKSPOR    07.05.2017    17:30    KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME    BOZBELENLİLERSPOR    AYVALISPOR    07.05.2017    13:00    KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME    KURUÇAY SPOR    BAŞKÖY SPOR    07.05.2017    15:15    KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME    ÖMERBEY SPOR    TEPECİKSPOR    07.05.2017    17:30    KARAKOVA SENTETİK
U-19 TÜRK.ŞAMP.    FİNAL    FİNAL    07.05.2017    11:00    GEDİZ SAHASI
2.AMATÖR KÜME    SİMAV İ.YURDUSPOR    S.KESTELSPOR    07.05.2017    15:00    SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME    S.DARICI SPOR    GÜNEYKÖY SPOR    07.05.2017    17:00    SİMAV SAHASI
 
08.05.2017 PAZARTESİ
 
U 13 TAKIMLAR    TERMİK SPOR    KÜT.GENÇ SHÇEK    08.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    SİMAV İ.YURDUSPOR    AND.AİLE SPOR    08.05.2017    17:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    D.P.Ü SPOR    KÜT.SERAMİKSPOR    08.05.2017    18:00    30 AĞUSTOS STADI 
 
09.05.2017   SALI
 
U 13 TAKIMLAR    AND.BAHÇELİEVLER    DAYINLARSPOR    09.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    KÜTAHYASPOR    ÖZEL İDARE KÖY HİZ.    09.05.2017    18:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    A.BÜYÜK SAKA SPOR    AKÇAALAN SPOR    09.05.2017    17:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    AKINCILAR SPOR    BAĞLIK SPOR    09.05.2017    18:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    TAV.GENÇLERGÜCÜ    ÇUKURKÖY SPOR    09.05.2017    17:00    KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    TUNÇBİLEK BLD.SPOR    TEPECİK SPOR    09.05.2017    18:00    KARAKOVA SENTETİK
 
10.05.2017 ÇARŞAMBA
 
U 13 TAKIMLAR    KÜT.SERAMİK SPOR    TERMİK SPOR    10.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U-16 PLAY - OF    TERMİK SPOR    KÜT.YEŞİLAYSPOR    10.05.2017    15:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    1977 VEFASPOR    D.P.Ü SPOR    10.05.2017    18:00    30 AĞUSTOS STADI 
 
11.05.2017   PERŞEMBE
 
U 13 TAKIMLAR    AKÇAALAN SPOR    KÜT.GAYBİEFENDİ    11.05.2017    17:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    ÖZEL İDARE KÖY HİZ.    AND.BAHÇELİEVLER    11.05.2017    18:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR    KÜT.YEŞİLAY SPOR    A.BÜYÜK SAKASPOR    11.05.2017    17:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    ANADOLU AİLE SPOR    KÜTAHYASPOR    11.05.2017    18:00    30 AĞUSTOS STADI 
U 13 TAKIMLAR    ÇUKURKÖY SPOR    TUNÇBİLEK BLD.SPOR    11.05.2017    18:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    TEPECİK SPOR    AKINCILARSPOR    11.05.2017    17:00    KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    BAĞLIK SPOR    TAV.GENÇLERGÜCÜ    11.05.2017    18:00    KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR    DAYINLAR SPOR    SİMAV İ.YURDUSPOR    11.05.2017    18:00    GEDİZ SAHASI

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARŞILAŞMALAR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı