Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Ağustos 2016 - Cumartesi 17:06 Bu haber 3886 kez okundu
 
KÜTAHYA TÜM TGTV LERİN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
Gündem Haberi
KÜTAHYA TÜM TGTV LERİN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Kütahya Türkiye gönüllü teşekküller vakfı basın açıklaması 

Mardin-Hakkari-Van-Elazığ-Bitlis... Kahpe saldırı ve şehit haberleri ard arda gelmeye devam ediyor. Biz biliyoruz ki bu saldırılar 15 Temmuz darbe teşebbüsünden ayrı değildir. Çünkü FETÖ, PKK, DAEŞ gibi bu ülkeye musallat olmuş örgütlerin yuları bir merkezin elindedir.

15 Temmuz darbe teşebbüsü ise Türkiye'yi ve bölgeyi dizayn etme çabasının sadece başlangıcıdır.
Devam eden bu şer planda FETÖ-PKK ve DAEŞ gibi örgütler, yönetildikleri üst aklın kendilerine biçtikleri rolü oynamaktadırlar. Ambalajları ne olursa olsun; bunların içlerinde taşıdıkları pislik de, yönetildikleri el de aynıdır.

Ümmetin son kalesi olan Türkiye'yi düşürmeden emellerine ulaşamayacaklarını bilen üst akıl, taşeron örgütler eliyle tüm gücüyle saldırmaktadırlar. Dün FETÖ'yü kullanan güçler bugün PKK'yı kullanmaktadır. Yarın PKK nın hain bombalarına DAEŞ'in kalleş saldırıları eklenecektir.

Acımız da büyük, kaybımız da... Ama dünya şunu bilsin ki, her türlü saldırıya karşı yine bu milletin evlatlarının direnişi de büyük olacaktır.

15 Temmuz gecesi darbeye karşı bu milletin tuttuğu saflar daha güçlü bir şekilde yerinde durmakta, meydanlarda başlayan nöbetimiz evlerimizde, iş yerlerimizde devam etmektedir.

Biz de Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi diyoruz: "Topunuz gelin, bütün güçlerinizle gelin." Bu millet sizi bozguna uğratmaya muktedirdir.

Sivil Toplum Kuruluşları olarak, 15 Temmuz ve sonrasında olduğu gibi devletimizin ve milletimizin yanında olduk. Bundan sonra da bizden beklenen her türlü insiyatifi hiç tereddüt etmeden alacağımız konusunda hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Kamuoyuna saygı ile duyrulur.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜTAHYA, TÜM, TGTV, LERİN, ORTAK, BASIN, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı