301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 16:00
 
Kütbo Yüksek İstişare Kurul Toplantısı Yapıldı
Ekonomi Haberi
Kütbo Yüksek İstişare Kurul Toplantısı Yapıldı

Kütbo Yüksek İstişare Kurul Toplantısı Yapıldı


Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yüksek İstişare Kurul Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin başkanlığında ve kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

TOBB Kanunu kapsamında, Yüksek İstişare Kurulu Çalışma Usul ve Esasları dahilinde Borsa bünyesinde oluşturulan KÜTBO Yüksek İstişare Kurulu 2020 yılı ilk toplantısı kurulun çalışma usul ve esaslarının sunumuyla açıldı. 

Kütahya ve Borsa Üyeleri ile ilgili ekonomik, ticari ve sınai kalkınmaya katkı sağlayacak konularının değerlendirilmesi ve görüş oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, İstişare Kurul Başkanı Necati Gültekin tarafından gündem maddeleri dahilindeki konular sunuldu. KÜTBO faaliyetleri ve çalışmaları ile TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında elde edilen veriler ışığında il, ilçe sorunları ve Borsa üye sorunları, çözüm önerileri ile birlikte ilgili bakanlıklara ve TOBB’a sunulmak üzere görüş oluşturularak raporlandı. 

KÜTBO Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kurul Üyeleri Mehmet Akın, Özkan İnci, Zeynel Korkmaz ve Habil Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kütbo, Yüksek, İstişare, Kurul, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı