MAÇ PROGRAMI
29.04.2017 CUMARTESİ
SPOR TOTO 3. LİG KÜTAHYA SPOR CİZRE SPOR 29.04.2017 15:30 DUMLUPINAR STADYUMU
U-13 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK KÜT.SERAMİKSPOR 29.04.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜMAŞ SPOR D.P.Ü SPOR 29.04.2017 16:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 29.04.2017 17:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
ÖZEL SPORCULAR KÜT. ÇİNİKENT ÖZ.SP. YALOVA ÖZ.SPORCU 29.04.2017 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR TERMİKSPOR 1977 VEFASPOR 29.04.2017 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR DAYINLARSPOR 29.04.2017 15:45 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. AND.AİLESPOR 29.04.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİSPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 29.04.2017 18:15 30 AĞUSTOS STADI
U-19 TK. 2.KÜME HACIKEBİRSPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 29.04.2017 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U-19 TK. 2.KÜME İNKÖY ENGİNSPOR ÖZBEKSPOR 29.04.2017 13:15 YEŞİLAY SAHASI
U-19 TK. 2.KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ALTINTAŞ BLD.GENÇ 29.04.2017 15:30 YEŞİLAY SAHASI
U-19 TK. 2.KÜME ZIĞRASPOR KÜT.PINARSPOR 29.04.2017 17:30 YEŞİLAY SAHASI
U-13 TAKIMLAR TAV.GENÇLERGÜCÜ T.BİLEK BLD.SPOR 29.04.2017 14:00 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR BAĞLIK SPOR TEPECİKSPOR 29.04.2017 15:30 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR ÇUKURKÖY SPOR 29.04.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME KINIK SPOR SİMAV İDMANYURDU 29.04.2017 15:00 SİMAV SAHASI
30.04.2017 PAZAR
U-13 TAKIMLAR AND.B.EVLER SPOR SİMAV İDMANYURDU 30.04.2017 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-16 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 30.04.2017 13:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-16 TAKIMLAR TERMİK SPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 30.04.2017 15:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME AND.B.EVLERSPOR ÖZBEK SPOR 30.04.2017 17:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
İŞİTME ENGELLİLER KÜTAHYA İŞİTME ENG. BURSA İŞİTME ENG. 30.04.2017 13:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 30.04.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME A.ALİBEYKÖY SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 30.04.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 GELİŞM KÜTAHYASPOR DÜZCESPOR 30.04.2017 12:00 YEŞİLAY SAHASI
U 17 GELİŞİM KÜTAHYASPOR DÜZCESPOR 30.04.2017 13:00 DUMLUPINAR STADYUMU
2.AMATÖR KÜME KÜT.PINARSPOR ALTINTAŞ BLD.GENÇ 30.04.2017 17:00 YEŞİLAY SAHASI
2.AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR DAĞÇEŞMESPOR 30.04.2017 14:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME ÖMERBEY SPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 30.04.2017 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME ÇOBANKÖY SPOR D.BOYU YAĞMURLU 30.04.2017 15:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME TEPECİK SPOR BOZBELENLİLER SPOR 30.04.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME SARUHANLARSPOR BAŞKÖY SPOR 30.04.2017 15:00 DOMANİÇ SAHASI
2.AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR E.GEDİZ BLD.GAZİSPOR 30.04.2017 15:00 GEDİZ SAHASI
2.AMATÖR KÜME NAŞA SPOR S.DARICI SPOR 30.04.2017 14:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME S.KESTEL SPOR KARACAHİSAR SPOR 30.04.2017 16:00 SİMAV SAHASI
02.05.2017 SALI
U-13 TAKIMLAR KÜT.SERAMİK SPOR KÜMAŞ SPOR 02.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR TERMİK SPOR 02.05.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE KÜT.GAYBİEFENDİSPOR 02.05.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR AND.AİLE SPOR AND.B.EVLER SPOR 02.05.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR TEPECİK SPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 02.05.2017 18:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U-13 TAKIMLAR T.BİLEK BLD.SPOR AKINCILARSPOR 02.05.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR ÇUKURKÖY SPOR BAĞLIK SPOR 02.05.2017 18:00 KARAKOVA SENTETİK
03.05.2017 ÇARŞAMBA
U-13 TAKIMLAR S.İDMANYURDU KÜTAHYASPOR 3.5.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 3.5.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR AKÇAALAN SPOR 3.5.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR DAYINLAR SPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 3.5.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME D.PINAR ZAFERSPOR SİNERKÖY GENÇLİK 3.5.2017 14:00 DUMLUPINAR SAHASI