MAÇ PROGRAMI
16.04.2016 CUMARTESİ
2.KÜME U 19 TK. ASLANAPASPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 16.4.2016 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.KÜME U 19 TK. KÜT.PINARSPOR ÇAYIRBAŞISPOR 16.4.2016 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME KÜT.BELEDİYE SPOR ÖZBEKSPOR 16.4.2016 17:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 12 TAKIMLAR KÜT.BELEDİYESPOR KÜTAHYASPOR 16.4.2016 10:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR KÜTAHYA ÇİNİSPOR AĞAÇKÖYSPOR 16.4.2016 11:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HİZMET ANADOLU AİLE SPOR 16.4.2016 11:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT E.Ç.DEVLET HASTANE 16.4.2016 12.00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR A.BÜYÜK SAKASPOR 16.4.2016 12:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR KÜT.SERAMİKSPOR 16.4.2016 13:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR TERMİKSPOR 16.4.2016 13:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR DPÜ SPOR KÜT. DEMİRSPOR 16.4.2016 14:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK KÜT.GAYBİEFENDİ 16.4.2016 14:00 30 AĞUSTOS STADI -2
2.KÜME U 19 TK. KÜT.GENÇ SHÇEK KÜT.CEZAEVİSPOR 16.4.2016 15:00 30 AĞUSTOS STADI
S A LİGİ TERMİKSPOR ÇUKURKÖYSPOR 16.4.2016 17:15 30 AĞUSTOS STADI
U 12 TAKIMLAR TAV.GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 16.4.2016 11:00 KARAKOVA SENTETİK
U 12 TAKIMLAR BOZBELENLİLERSPOR TAV.MOYMULSPOR 16.4.2016 12:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR AKINCILARSPOR 16.4.2016 13:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TAV.GENÇLİKSPOR BAĞLIKSPOR 16.4.2016 14:30 KARAKOVA SENTETİK
17.04.2016 PAZAR
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR DPÜ SPOR 17.4.2016 10:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİ KÜT.ÇAMLICASPOR 17.4.2016 11:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME İNKÖYENGİNSPOR A.ALİBEYKÖYSPOR 17.4.2016 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME 30 AĞUSTOSSPOR KÜT.PERLİSPOR 17.4.2016 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A.LİG KÜT.SERAMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HİZMET 17.4.2016 17:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR A.BÜYÜKSAKASPOR KÜT.SERAMİKSPOR 17.4.2016 10:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HİZMET KÜT.BELEDİYESPOR 17.4.2016 11:30 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME SİNERKÖYSPOR KÜT.PINARSPOR 17.4.2016 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U-16 PLAY-OF TERMİKSPOR AKINCILARSPOR 17.4.2016 15:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.LİG KÜT.CEZAEVİSPOR AKINCILARSPOR 17.4.2016 17:15 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 17.4.2016 12:30 YEŞİLAY SAHASI
S.A.LİG KÜT.YEŞİLAYSPOR 1867 SİMAVSPOR 17.4.2016 14:00 YEŞİLAY SAHASI
U 13 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜTAHYASPOR 17.04.2016 16:00 YEŞİLAY SAHASI
2.AMATÖR KÜME SEYİTÖMER BLD.SPOR KÜT.DEMİRSPOR 17.4.2016 17:00 SEYİTÖMER SAHASI
2.AMATÖR KÜME D.PINAR ZAFERSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 17.4.2016 17:00 DUMLUPINAR İLÇE SAHASI
2.AMATÖR KÜME TAV.3 EYLÜLSPOR GÜZELYURTSPOR 17.4.2016 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME ÖMERBEYSPOR D.BOYU YAĞMURLU 17.4.2016 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DAĞÇEŞMESPOR BALIKÖY GENÇ YURDU 17.4.2016 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 12 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR ÇUKURKÖYSPOR 17.4.2016 11:30 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME AYVALISPOR BAŞKÖYSPOR 17.4.2016 13:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BOZBELENLİLERSPOR YAYLACIKSPOR 17.4.2016 15:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME T.BİLEK BLD.SPOR DERBENTSPOR 17.4.2016 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME EMET G.BİRLİĞİSPOR EMET BORSPOR 17.4.2016 15:00 EMET SAHASI
2.AMATÖR KÜME EMET BELEDİYESPOR E.GEDİZ BLD.GAZİ 17.4.2016 17:00 EMET SAHASI
S.A.LİG ŞAPHANE GENÇLİK S. TAV.GENÇLİKSPOR 17.4.2016 17:15 ŞAPHANE SAHASI
2.AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR PAZARLARSPOR 17.4.2016 13:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME KARACAHİSARSPOR NAŞASPOR 17.4.2016 15:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME YENİKÖYSPOR S.GÖLKÖYSPOR 17.4.2016 17:00 SİMAV SAHASI
18.04.2016 PAZARTESİ
U 12 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİSPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 18.4.2016 18:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR AĞAÇKÖYSPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 18.4.2016 18:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR KÜTAHYTA ÇİNİSPOR 18.4.2016 19.00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR TERMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HİZMET 18.4.2016 19:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR BAĞLIKSPOR TKİ TAV.LİNYİTSPOR 18.4.2016 18:00 KARAKOVA SENTETİK
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.MOYMULSPOR 18.4.2016 19:00 KARAKOVA SENTETİK
19.04.2016 SALI
U 12 TAKIMLAR ANADOLU AİLESPOR KÜT.BELEDİYESPOR 19.4.2016 18:00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 19.4.2016 18:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE D.P.Ü SPOR 19.4.2016 19.00 30 AĞUSTOS STADI -1
U 12 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 19.4.2016 19:00 30 AĞUSTOS STADI -2
U 12 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 19.4.2016 18:00 KARAKOVA SENTETİK
U 12 TAKIMLAR BOZBELENLİLERSPOR AKINCILARSPOR 19.4.2016 19:00 KARAKOVA SENTETİK