MAÇLAR
22.04.2017 CUMARTESİ
U-13 TAKIMLAR AKÇAALANSPOR A.BÜYÜK SAKASPOR 22.04.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜMAŞSPOR 22.04.2017 16:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR DPÜ SPOR 22.04.2017 17:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME KÜT.GENÇ SHÇEK KÜTAHYA ÇİNİSPOR 22.04.2017 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR AND.AİLESPOR SİMAV İDMANYURDU 22.04.2017 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK TERMİKSPOR 22.04.2017 14:15 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR DAYINLARSPOR AND.BAHÇELİEVLER 22.04.2017 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 22.04.2017 16:45 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ KÜTAHYASPOR 22.04.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 TK. 2.KÜME ALAYUNT SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 22.04.2017 13:00 ALAYUNT SAHASI
U-19 TK. 2.KÜME ALTINTAŞ BLD.GENÇ. ZIĞRASPOR 22.04.2017 13:00 ALTINTAŞ SAHASI
U-13 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 22.04.2017 14:00 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR BAĞLIK SPOR AKINCILARSPOR 22.04.2017 15:30 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR TEPECİK SPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 22.04.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
23.04.2017 PAZAR
B.A.L PLAY - OF İST.MODAFEN SPOR T. ERGENE VELİMEŞE 23.04.2017 15:00 DUMLUPINAR STADYUMU
2.AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR KÜT.ÇİNİSPOR 23.04.2017 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-16 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR TERMİK SPOR 23.04.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME ÖZBEKSPOR D.PINAR ZAFERSPOR 23.04.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT ZIĞRASPOR 23.04.2017 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U-19 TK. 2.KÜME KÜT.PINARSPOR HACIKEBİRSPOR 23.04.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME KÜT.PINARSPOR AND.BAHÇELİEVLER 23.04.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME SEYİTÖMER BLD.SPOR A.ALİBEYKÖYSPOR 23.04.2017 13:00 SEYİTÖMER SAHASI
2.AMATÖR KÜME ALTINTAŞ BLD.GENÇ. KÜT.PERLİSPOR 23.04.2017 13:00 ALTINTAŞ SAHASI
2.AMATÖR KÜME BOZBELENLİLERSPOR ÖMERBEY SPOR 23.04.2017 14:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DAĞÇEŞMESPOR AYVALISPOR 23.04.2017 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME YAYLACIK APOR ÇOBANKÖY SPOR 23.04.2017 13:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DEREBEYU YAĞMURLU BAŞKÖY SPOR 23.04.2017 15:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 23.04.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR ERDOĞMUŞ SPOR 23.04.2017 15:00 GEDİZ SAHASI
24.04.2016 PAZARTESİ
B.A.L PLAY - OUT D.P.Ü SPOR TAV.GENÇLİK SPOR 24.4.2017 15:00 DUMLUPINAR STADYUMU
25.04.2017 SALI
U-13 TAKIMLAR TERMİK SPOR KÜT.SERAMİK SPOR 25.4.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR 1977 VEFA SPOR 25.4.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR ANADOLU .AİLESPOR 25.4.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR KÜMAŞ SPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 25.4.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR TUNÇBİLEK BLD.SPOR ÇUKURKÖY SPOR 25.4.2017 18:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U-13 TAKIMLAR TAV.GENÇLERGÜCÜ BAĞLIK SPOR 25.4.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U-13 TAKIMLAR AKINCILAR SPOR TEPECİK SPOR 25.4.2017 18:00 KARAKOVA SENTETİK
26.04.2016 ÇARŞAMBA
U-13 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER ÖZEL İDARE KÖY HİZ 26.4.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-13 TAKIMLAR GAYBİEFENDİSPOR AKÇAALAN SPOR 26.4.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U-13 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR KÜT.YEŞİLAY SPOR 26.4.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
27.04.2016 PERŞEMBE
U-13 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU DAYINLARSPOR 27.4.2017 18:00 SİMAV SAHASI