301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 10:57 Bu haber 722 kez okundu
 
Modifiye Tutkunları Kütahya’da 8. Kez Buluşuyor
Gündem Haberi
Modifiye Tutkunları Kütahya’da 8. Kez Buluşuyor

Modifiye Tutkunları Kütahya’da 8. Kez Buluşuyor

 

Kütahya Fuar Alanında Modifiyeli, spor ve Klasik otomobiller 1 Eylül’de  etkinlikte bir araya geliyor

 

    Kütahya Belediyesinin katkılarıyla Radyo Enerji ve Efsane Organizasyonun ortaklaşa düzenlediği Kütahya Modifiye Otomobil ve Modifiye Etkinliği 1 Eylül’de  tarihinde 8. kez Kütahya Fuar Alanında Yapılacak, 45 ilden gelecek özel tasarımlı otomobil ve motorsikletler fuar alanında araçlarını sergileyecek

    Modifiye araçetkinliğinde desibel ve güzellik kategorilerinde yarışmalar düzenlenecek ,yaklaşık 25 kupa 60 adet plaket dağıtılacak alana ziyaretci girişleri ücretsiz olacak  modifiye araç etkinliği 1 Eylül tarihinde bu yıl 8. kez yapılacak olan modifiye etkinliğinin başlangıç saati 1 Eylül sabah 08.00 olarak açıklandı.

   Etkinliğin Organizetörü Efsane Organizasyon yetkililerinden Hüseyin Savran şunları söyledi.”Öncelikle Belediye Başkanımız Alim Işık’a verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz. Bizim amacımız  halkımız arasında modifiye araç dendiğinde farklı bir algı var biz bu algıyı kırmak istiyoruz  geçen senelerde bunu başardığımıza inanıyoruz. Bu sene 8. Etkinliğimizi düzenliyoruz Türkiye’de bu işi bu kadar uzun soluklu yapan başka bir il yok Modifiyeli araç dendiğin bu araçların sahipleri tamamen saygın ve bir o kadarda kaliteli insanlar araçlarına değer verip  araçlarınıbaştan aşağıya yeniliyorlar örneğin ses sistemini değiştiriyorlar,kaporta aksamını yeniliyorlar ve bildiğimiz normal bir araç yerini çok güzel ve özel bir araç halini alıyor bu araçların bir çoğu zaten trafiğe çıkmıyor etkinlikten etkinliğe tırlarla taşınıyor ve araçlar görücüye çıkıyor büyük paralar ödenerek yapılan bu modifiyeli araçları amacımız Kütahya halkına tanıtmak,ülkemizin yaklaşık 45 ilinden gelecek modifiyeli ve spor araçları fuar alanında vatandaşlarımızın beğenisine 8. Kez sunacağız. Böylesi etkinlikler büyük şehirlerde büyük ilgi görüyor ve yapılan şehirlere ekonomik getirisi çok yüksek oluyor. 45 ilden gelecek araç ile otellerimiz ve esnafımıza katkımız olacak, ayrıca etkinliğimize sponsor olan firmalarımıza ayrıca teşekkür ederim. 1 Eylül tarihinde yapacağımız etkinliğimize Tüm Kütahya halkı davetlidir.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Modifiye, Tutkunları, Kütahya’da, 8., Kez, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı