301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Yeşilay Haftası
Türk işi dondurma
Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 18:07
 
Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu
Ekonomi Haberi
Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu

 TAVŞANLI KAYMAKAMI YÜKSEL KARA VE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, TAVŞANLI OSB’Yİ TEMSİLEN ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ ÜST KURULUŞU’NUN GENEL KURULUNA KATILDI.

Türkiye’de bulunan 331 Organize Sanayi Bölgesi’nin çatı kuruluşu olan, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Çankaya Dumlupınar Bulvarı üzerinde bulunan TOBB Konferans Salonu’nda 17.Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiriyor. 
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in de iştirak ettiği genel kurula Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da katıldı. 
Başkan Güler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Olağan Genel Kurulu Toplantısı için Tavşanlı OSB’yi temsilen Kaymakam Yüksel Kara Bey ile Ankara TOBB konferans ve toplantı salonundayız. Sayın Bakanımız Mustafa Varank Bey ve TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile yapılan toplantı ülkemize hayırlar getirsin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Organize, Sanayi, Bölgeleri, Üst, Kuruluşu,
Yorumlar
Haber Yazılımı