Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 12:49 Bu haber 516 kez okundu
 
Özel Masal Gündüz Bakımevi Yeniden Sizlerle
Gündem Haberi
Özel Masal Gündüz Bakımevi Yeniden Sizlerle

Özel Masal Gündüz Bakımevi Yeniden Sizlerle

 

ÖZEL HABER 

  16 Mart’tan bu yana Koronavirüs sebebiyle kapalı olan Özel Masal Gündüz Bakımevi 1 Haziran’da normalleşme süreciyle birlikte hizmet vermeye başladı.

Özel Masal Gündüz Bakımevi Okulu  Koronavirüs tedbirleri çercevesinde yetkili firmaca dezenfekte edilmiş olup  ailelerin çocuklarini güvenerek teslim edeceği şartlar olusturulmustur. Bu süreçte girişte sosyal mesafe kuralina uyulacak, çocuklarin ve personelin günde üç defa ateşi ölçülecek ve not edilecektir. Girişte el dezenfektani bulundurulacak. Personel ve cocuklar gün boyu maske takacaklar. 
Kuruluşumuz Aile, çalışma ve sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı bir Gündüz Bakımevi olup 25-71 ay çocukların en güvenilir ve sağlıklı ortamda eğitim ve bakım hizmetleri  vermektedir.

Masal gÜndüz Bakımevi kurucusu Burhan Arslan ,çocukları kendilerine güvenle bırakabilecekleri bir ortam hazırladıklarını ifade ederek şunları söylediler,

"Ailelerimizi endişeye ve korkuya kapılmadan çocuklarını bırakabileceği ortamı hazırladık ve 1 hazirandan itibaren ailelerimizi yaz okulu ve eylülde başlayacak olan yeni dönem için bekliyoruz. " 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Masal, Gündüz, Bakımevi, Yeniden, Sizlerle,
Yorumlar
Haber Yazılımı