Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Nisan 2020 - Cumartesi 14:06 Bu haber 419 kez okundu
 
Palet Streç Nedir?
Ekonomi Haberi
Palet Streç Nedir?

Palet Streç Nedir?

Palet streç bir çeşit paketleme yöntemidir. Hammaddesi polieliten olan bu ürün pek çok yükü sarmaya ve paketlemeye yarar. Paletli ve paletsiz modelleri mevcuttur ancak genel olarak paletli modelleri kullanılır. Palet streç sarılan ürünlerin ıslanma, kırılma ve dağılma gibi durumlara maruz kalmasını önlemektedir. Boyut olarak gayet geniştir ve pürüzsüz bir şekilde üretilir. Bu da paketleme alanında kullanıcılara kolaylık sağlar.

Palet streç paketleme, sevkiyat ve koruma alanında kişilere vakit kaybı yaşatmaz aksine hem vakitten hem de iş gücünden tasarruf etmeyi sağlar. Daha çok firmalarda, lojistik şirketlerinde kullanılsa da kişisel olarak da sıklıkla talep görmektedir. Sizler de ürünlerinizi dikkatli bir şekilde depolamak istiyorsanız palet streç kullanmanızda fayda var.

Palet Streç Fiyatları

Palet streç fiyatları ürünün genişliğine göre ve çeşidine göre farklılık gösterir. Paletli ve paletsiz modellerin fiyatları farklıdır. Bunun için öncelikle ihtiyaca yönelik palet streç belirlenmeli ve sonrasında fiyat araştırması yapılmalıdır. Sizler de uygun fiyatlarda palet streç almak istiyorsanız https://www.arabulgelsin.com/strec-filmleri-pmk5 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Palet, Streç, Nedir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı