301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Aralık 2017 - Cuma 11:38 Bu haber 3273 kez okundu
 
TAVŞANLI EĞİTİM BİR SEN'DEN MUHTEŞEM KONSER
Kültür Haberi
TAVŞANLI EĞİTİM BİR SEN'DEN MUHTEŞEM KONSER

Eğitim Bir Sen Tavşanlı temsilciliği öğretmenler korosu Türk Sanat Müziği Konseri düzenledi.

Seçkin davetlilerin katıldığı, sanata gönül verenler ve öğrenciler büyük bir keyifle icra edilen eserleri dinledi, şarkılara hep bilikte eşlik ettiler. 
Eğitim Bir Sen Tavşanlı temsilcisi Mesut Kocaman düzenlenen etkinliğe gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ederek şunları söyledi, 'Bu özel konser ile öğretmenlerimizin ne denli kıymetli olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Biz öğretmenlerin sadece okulda, sınıfta olmadığımızı; hayatın her anında öğretmenlerin yer aldığını bir kez daha herkese göstermiş olduk.
Ayrıca,Türk müziğini ve bu kültürü öğrencilerimize göstermiş ve sevdirmiş olmanın mutluluğu ise bambaşkaydı. Gençlerin sözlerini bile bilmedikleri bu şarkılara gönüllerince eşlik etmeleri, hep sınıfta gördükleri öğretmenlerini sahnede görmelerindeki sevinci ve hocalarını dakikalarca ayakta alkışlamaları gerçekten her şeye değdi. Sonuç olarak; uzun zamandır yapılamayan bir şeyi yine başarmış olmanın onurunu yaşıyoruz'.
Düzenlenen öğretmenlere özel programa Kütahya Şube Başkan Vekili Davut Ezen, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Celal Boztepe, Ak Parti İlçe Başkanı Nejat Tülek, Tunçbilek Belediye Başkanı Agah Aşkın, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Elmas Alkan Göktaş, Tavşanlı Sağlık Sen Başkanı Ahmet Nalbant, Diyanet Sen Başkanı Nevzat Balcı, Genç Memur Sen Başkanı Mücahit Eroğlu, daire müdürleri,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah Bulut, Mehmet Orhan, Okul idarecileri ve sanatseverler katıldı.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TAVŞANLI, EĞİTİM, BİR, SEN'DEN, MUHTEŞEM, KONSER,
Yorumlar
Haber Yazılımı