301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 19:55 Bu haber 178 kez okundu
 
Tavşanlı’dan Giresun’a Geçmiş Olsun dileği ile ikramlar
Gündem Haberi
Tavşanlı’dan Giresun’a Geçmiş Olsun dileği ile ikramlar

Tavşanlı’dan Giresun’a Geçmiş Olsun Temennisi ve Leblebi İkramı

 

Tavşanlı olarak, Giresun Dereli’de sel felaketi yaşayan vatandaşların zor günlerinde yanlarında olduğunu göstermek, onlara bir nebze moral olmak için farklı bir faaliyet gerçekleştirildi.

Hayrat İnsani Yardım Derneği Tavşanlı Temsilciliği ve Tavşanlı Leblebiciler Odası işbirliğiyle, Giresun’daki vatandaşlara 100 kg leblebi gönderildi. 

Öncelikle manevi beraberliği gösterme amacını ifade eden Hayrat Yardım Derneği ve Tavşanlı Leblebiciler Odası, aynı zamanda enkaz kaldırma ve yeni yapılanma sürecinde yoğun çalışmalar yapan Dereli vatandaşlarına ve Devletimizin yara saran çalışanlarına küçük bir ikram yaparak kuvvet olmak istediklerini belirttiler.

Sel felaketinin yaşandığı günden bu güne kadar Dereli halkına ve diğer çalışanlara hem yardımları, hem ikramlarıyla destek olan Hayrat Yardım Derneği Giresun Temsilciliği de, Tavşanlı’nın kendilerine gösterdiği bu incelikten ve geçmiş olsun dileklerinden dolayı çok teşekkür ettiler.

Hayrat Yardım Derneği, Tavşanlı’daki lise öğrencisi gönüllü gençleriyle organize ettiği bu faaliyet ile, İslamiyetin en önemli esaslarından olan kardeşlik bağlarının kuvvetli olması ve yardımlaşma adına yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerine devam ettiklerini ifade ederek, destek olan tüm hayırseverlere teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşanlı’dan, Giresun’a, Geçmiş, Olsun, dileği, ile, ikramlar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı