301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 08:29 Bu haber 684 kez okundu
 
TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ
Gündem Haberi
TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ

TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ

 HSK BİRİNCİ DAİRESİ’NİN ADLİ VE İDARİ YARGI 2019 YILI ANA KARARNAMESİYLE TAVŞANLI’DAN BAŞKA GÖREV YERLERİNE ATANAN HAKİM VE SAVCILAR İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ. 

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesiyle Tavşanlı ve Emet adliyelerinde görev yapan 14 hakim ve savcı ile Tavşanlı Cumhuriyet Başsavcısı Hazım Aslancı’nın görev yeri değişti. Akşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Hazım Aslancı ile diğer hakim ve savcılar için veda yemeği organize edildi. Yemeğe ilçe protokolü ile tüm Adliye personeli ve eşleri katıldı.
Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tavşanlı Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Yıldırım ve Başsavcı Hazım Aslancı ile tayini çıkan hakim ve savcılar programda birer konuşma yaptı.

 BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER:
 "İLÇEMİZDEKİ TÜM KURUM VE KURULUŞLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ VE KOORDİNASYON İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ"
Hakim ve savcılara yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Adaletin ve vicdanın temsilcisi olan sizler, inanıyorum ki aynı gayret ile ülkemizin dört bir yanında üstün hizmetlerinize devam edeceksiniz. Biz Tavşanlı Belediyesi olarak tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışıyoruz. Bu anlamda kurumlar arası ilişkilerimizin en iyi şekilde yürütülmesine destek olan Cumhuriyet Başsavcımız Hazım Aslancı ve Adalet Komisyonu Başkanımız Fatih Yıldırım’ın şahsında tüm yargı mensuplarımıza teşekkür ediyorum. İlçemizde görev yapan hakim ve savcılarımız, buradan güzel intibalar bırakarak ayrılıyorlar. Görev süresince göstermiş oldukları üstün gayret ve anlayışlı çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyor ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Güler, Başsavcı Hazım Aslancı ile tayini çıkan diğer hakim ve savcılara günün anısına hediye takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TAYİNİ, ÇIKAN, HAKİM, VE, SAVCILARA, VEDA, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı