Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Ağustos 2016 - Pazartesi 13:16 Bu haber 2386 kez okundu
 
TEMEL Güvenlik 30 Ağustos Kutlaması
Gündem Haberi
TEMEL Güvenlik 30 Ağustos Kutlaması

TEMEL Güvenlik Genel Müdürü ve İş Adamı Mutahhar TEMEL:
“Vatanımız var olduğu sürece şanlı ay yıldızlı bayrağımız bağımsızlığımızın timsali olarak göklerde dalgalanacaktır.”  TEMEL Güvenlik Genel Müdürü ve İş Adamı Mutahhar TEMEL 30 Ağustos Zafer Bayramı İle İlgili Basın Açıklaması Yaptı.  Mutahhar TEMEL açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
 Türk Ulusunun özgürlük ve bağımsızlık için emperyalizme karşı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde büyük mücadele verdiği ve 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da yapılan Başkumandanlık Meydan Muharebesiyle kazandığı büyük zaferin 94. yıldönümündeyiz.
Bu zaferle Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı şeref tacı giymiştir. Milletimiz varlığından, birlik ve beraberliğinden, bağımsızlığından, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya haykırmıştır. Vatanımız var olduğu sürece şanlı ay yıldızlı bayrağımız bağımsızlığımızın timsali olarak göklerde dalgalanacaktır.
Milli Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos zaferinin 94.yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMEL, Güvenlik, 30, Ağustos, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı