301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Eylül 2012 - Perşembe 16:48 Bu haber 1748 kez okundu
 
TERÖR KINANDI
Siyaset Haberi
TERÖR KINANDI

 

TAVŞANLI ilçesinde teşkilatları bulunan 8 siyasi partinin ilçe başkanları, hazırladıkları ortak bildiriyle terörü kınadı.

Teröre karşı ortak tavır sergilenmesi amacıyla Ak Parti, MHP, CHP, DP, BBP, Dsp, Saadet Partisi ve Millet Partisi'nin ilçe başkanlarının imzaları bulunan ortak bildiri hazırlandı.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası'nda, söz konusu ilçe başkanlarının katılımıyla düzenlenen basın toplantısında CHP İlçe Başkanı Mehmet Şentürk tarafından okunan bildiride, aziz milletin devletiyle bir bütün olduğu ve parçalanamayacağı ifade edildi.

Bölücü hain terör ve teröre destek verenlerin lanetlendiği duyurulan bildiride, şöyle denildi:

"Geçmişte tüm dünya emperyalistlerine karşı tarihin belki de en zor şartlarında verdiğimiz İstiklal Savaşı sonrası üzerinde onurla yaşadığımız vatanımız, uzun yıllardır terör belasıyla baş başadır. Bölücü terör, bu ülkenin birlik ve beraberliğine kastetmeye çalışırken birçok vatan evladını da daha hayatlarının baharında vatanı ve milleti için şehit olma durumuyla karşı karşıya bırakmıştır. Siyasi görüşlerimizin farklı olabileceğinin doğallığı yanında söz konusu vatanımız ve milletimiz olduğunda, yüreklerimiz ve bileklerimizin bir ve beraber olduğunu tüm halkımızın, dost ve düşmanlarımızın bilmesini istiyoruz. Terör hangi etnik ve inanç kökenli olursa olsun ısrarla karşısındayız, lanetliyor ve kınıyoruz. Terör nedeniyle vatan sathında canını, milletin birliği ve beraberliği için feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize de başsağlığı diliyoruz."

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Tuna İşleyen
Etiketler: terör, kinandi
Yorumlar
Haber Yazılımı