301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 14:55 Bu haber 4829 kez okundu
 
TROYA SİRKİ GEDİZ’DE
Kültür Haberi
TROYA SİRKİ GEDİZ’DE

TROYA SİRKİ GEDİZ’DE

 

Gediz Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Gediz Kültür Merkezinde Troya Sirki tarafından unutulmayacak bir şov, Gedizli çocuklara sunuldu.

 

Sirk alanında ülke çapında gösteriler yapan Troya Sirki sahibi Tolga Kepenekli, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ın bize sağladığı olanaklar sayesinde Gediz’de gösteri yapma imkânı bulduk. Gediz Kültür Merkezinde iki seans halinde sahnelediğimiz gösterimizde akrobatlar, conklörler, illüzyonistler ve hayvanlı gösteriler ve ışıklı gösteriler ile çocuklara güzel anlar yaşattık. Salon Sirki olarak faaliyet gösteren sirkimize gösterdiği desteklerden dolayı Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve gösterilere katılan Gediz Halkı ve çocuklarımıza teşekkür ederim dedi.

 

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ilçemizde çocuklarımıza yönelik kültür etkinlikleri kapsamında sirk gösterisi ile bir etkinlik düzenledik. Çocuklarımızın televizyonlardan gördükleri gösterileri canlı olarak izleyebilmeleri için Gediz’de sirk gösterisi planlaması yapılarak hayata geçirildi. Çocuklarımız sirk gösterileri ile unutamayacakları bir gün geçirdiler.” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TROYA, SİRKİ, GEDİZ’DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı