301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 11:24
 
Vali Toraman, Kovid-19 Tedbirlerini Denetledi
Gündem Haberi
Vali Toraman, Kovid-19 Tedbirlerini Denetledi

Vali Dr. Ömer Toraman, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında şehrin giriş ve çıkışındaki uygulama noktaları ile şehrin işlek caddelerini ziyaret ederek kontrolleri denetledi. Esnaf ve bankaları da ziyaret eden Vali Toraman, vatandaşlardan alınan tedbirlere uymasını istedi. 

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kovid -19 tedbirleri kapsamında Eskişehir yolu ile Afyon yolu üzerinde oluşturulan uygulama noktalarını ziyaret edip, görevlilerden bilgiler aldı. 

“MECBUR KALMADIKÇA SEYAHAT ETMEYİN”

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kararlar çerçevesinde otobüslerle iller arası seyahatlerin Valilik iznine tabi tutulduğunu hatırlatan Vali Toraman, Kovid-19 mücadelesinde herkese önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi. Vali Toraman, sürücü ve yolcuları mecbur kalmadıkça evden çıkmamaları ve sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda uyardı. 

“SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDİN”

Şehrin en işlek yerleri olan Cumhuriyet caddesi (Sevgi Yolu) ile Ulu Cami çevresinde de incelemelerde bulunan Vali Toraman esnaf ve bankaları da ziyaret etti. 

Vatandaşlara Kovid-19’la mücadelede alınan tedbirler hakkında bilgiler veren Vali Toraman, sosyal mesafeyi korumanın virüsle mücadelede önemli rol oynadığını belirterek, vatandaşlardan kurallara ve tedbirlere riayet etmelerini istedi. 

“KÜTAHYALILARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Salgınla mücadelede kural ve tedbirlerin halkın sağlığı için alındığını kaydeden Vali Toraman Kütahyalıların alınan kararlara ve “Evde Kal” çağrısına uyduğunu söyledi. Tedbirlere uymanın en önemli vatandaşlık görevlerinden biri olduğunu dile getiren Vali Toraman, “Evde Kal çağrımızı dikkate alarak evinden çıkmayan, bu zorlu süreçte bizlere destek veren değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

Vali Toraman’a Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çekiç ile İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç eşlik etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Toraman,, Kovid-19, Tedbirlerini, Denetledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı