Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kütahya Valisi Ali Çelik oldu
Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 11:44 Bu haber 737 kez okundu
 
Yunanistan'a biz yeteriz
Gündem Haberi
Yunanistan'a biz yeteriz

 Avcılar "Yunanistan'a biz yeteriz" dedi

Tuna İŞLEYEN

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Avcılık ve Atıcılık Kulübü Başkanı Abdullah Şahin  ve Avcılık Kulübü üyesi ekstrem avcı Dr. Mehmet Şahmaran yaptıkları basın açıklaması ile "Yunanistan'a biz yeteriz" dediler.

Avcılık ve Atıcılık Kulüp Başkanı Abdullah Şahin, " Yunanistan savunma Bakanı haddini aşarak biz savaşa hazırız diyerek bir cümle sarf etmiş. Ben kendisini şahsım ve avcılar adına uyarıyorum. Sakın ha bu tür yanılgılara düşmeyin. Biz Türkiye Avcıları olarak emir geldiği anda Yunanistan bize çekirdek gelir. Yunanistan Savunma Bakanı haddini bilsin Türkiye o eski bildiği hasta Türkiye değil. Biz avcılar olarak onlara yeteriz." dedi.

Extrem avcı Diş Doktoru Mehmet Şahmaran ise, "Yunanistan 'Türkiye ile silahlı savaşa hazırız' diye tehditte bulunmuş. Bizler avcılar olarak ordumuzun kendilerini muhatap almamasını biz Türk avcılarının kendilerine yeteceğini buradan bildiririz. Kendilerini muhatap almayın biz onlara yeteriz. Birbuçuk milyon kayıtlı avcımız, 5 milyona yakın da silahlı evladımız var. Ayrıca her Türk evladı askerdir. Biz 83 milyonuz. O nedenle sakın hesapta hata yapmayın. Her zaman ordumuzun yanındayız. Bize görev verilirse en iyi şekilde bu görevi yerine getirmeye avcılar olarak hazırız." dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yunanistan'a, biz, yeteriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı