301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
19 Kasım 2021 - Cuma 13:30
 
Sağlıklı Beslenme Konusunda
Mesut Kırca
 
 

Sağlıklı Beslenme Konusunda Uzmanlara ‘’ Diyetisyenlere’’ Kulak Verin

Beslenme konusunda hemen hemen   herkesin bilgi sahibi olduğunu iddia edip konuşmasıyla  birçok gerçek dışı bilgi yayılıyor ve zamanla doğru olduğuna kanaat getiriliyor.Gel gelelim ki doğru zannedilen birçok bilgiyle  yanlış beslenmeler alışkanlık haline getirilip  büyüyen hatalar istenilmeyen sağlık problemlerine dahi yol açabiliyor.Bu sarmaldan kurtulmanın yolu  aslında çok basit bir ilkede yatıyor.Her konuda işin ehline danışmak.

Beslenme konusunda işin ehli ne zayıflayan birisi  ne beslenme koçu ne personal trainer ne de ünlü isimler (influencer) bu işin uzmanları DİYETİSYENLERDİR.

Bugünden itibaren  Sağlıklı Beslenme üzerine sizlerle bu köşeden yazmaya başlıyorum. En doğru ve güvenilir bilgiyi size aktarıyor olacağım.Burada konuşacağımız güncel konulardan hastalıklarda beslenmeye zayıflamadan-kilo almaya dair  merak edilen  konuları bilimin ışığında sizlerle buluşturacağım.

Kısaca sizlere kendimden bahsetmek isterim.Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden 2020 yılında mezun oldum ve bu yılın Eylül ayında Kütahya Tavşanlı İlçesinde bulunan Diyetisyen Mesut KIRCA Beslenme Danışmanlığı merkezinde Yüz yüze Beslenme Danışmanlığı hizmeti veriyorum.Ayrıca Yurt içi ve Yurt Dışı Online Diyet Beslenme danışmanlığı hizmetini de sürdürmekteyim

Sağlıkla ve Huzurla kalın.

DİYETİSYEN MESUT KIRCA

 

 
Etiketler: Sağlıklı, Beslenme, Konusunda, ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı