301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2021-07-24
Günlük sorumluluklarınızı yerine getirirken çevrenize karşı öfkeli davranışlar içerisinde olabilirsiniz. Yaptığınız her işi sevmeyebilirsiniz ama buna karşı tepki vermek doğru değil. Ya yaptığınız işten keyif almaya çalışın ya da keyif alacak noktalar edinin.
 
Aslan 2021-07-24
Partnerinizle gelecek hakkında konuşabilirsiniz. İleriye dönük alacağınız sorumluluklar sizi korkutsa da bu sorumlulukları gözünüzde büyütmeden ve kendinize yük etmeden, bunların hayatın tatlı telaşları olduğunu hatırlamalısınız.
 
Balık 2021-07-24
Sosyal çevrenize düzenleme getiriyorsunuz. Duygularınıza hitap etmeyen kişilerden uzaklaşacaksınız. Bu soğukluk uzun vadeli olabilir. Böylelikle kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
 
Başak 2021-07-24
Ailenize karşı sorumluluk almanız gerekebilir. Çözmeniz gereken problemlere fazla efor harcayabilirsiniz. Bu efor size güçlülük ve sevgi bağı olarak geri dönecektir. Yaşananlar dolaylı olarak motivasyonunuzu etkileyebilir ve aile bağlarınızı güçlendirebilir.
 
Boğa 2021-07-24
Hobilerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Duygularınızı aynı anda ve aynı yoğunlukta yaşamak sizi yormuş olabilir. Bugünü nefes egzersizlerine ve iç dünyanızda bir düzenlemeye yapmaya ayırabilirsiniz. Işığınız önce size değsin.
 
İkizler 2021-07-24
İlişkinize karşı duygu ve düşüncelerinizde değişim olabilir. Partnerinize karşı sıkılgan davranışlar sergileyebilirsiniz. Belki bir süre kendinizle kalmak partnerinizle az zaman geçirmek hem size hem ilişkinize iyi gelebilir.
 
Koç 2021-07-24
Dikkat etmeniz gereken bir gün içerisindesiniz. Hızlı hareket ettiğinizde fiziksel yaralanmalarınız da artış olabilir. Aceleci tavırlar her zaman pişmanlığa gebe bırakır, yavaş hareket etmek gününüzü kurtarabilir.
 
Kova 2021-07-24
Yeni bir ilişkiye adım atıyorsunuz. Geleceğinizi birlikte kurmak için doğru kişi ile karşılaşıyorsunuz. Hayat size güzel zamanları önünüze sermeye hazırlanıyor. Bazı şeylere sizlerin de inanması olayları daha hızlı bir hale getirecektir.
 
Oğlak 2021-07-24
İkili ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Alacağınız kararı mantığınızla uygulayacaksınız. Bazen her şey mantıkla açıklanamayabilir lütfen duygularınızı da göz ardı etmeden hareket etmeye çalışın.
 
Terazi 2021-07-24
Fiziksel görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için kuaför randevusu alabilir veya alışverişe çıkabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmadan önce bir kere daha düşünmeli, ani duygularla hareket etmekten kaçınmalısınız.
 
Yay 2021-07-24
Partnerinize karşı gereksiz bir öfke içinde olabilirsiniz. İsteklerinizin zamanında gerçekleşmemesi gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Tüm bu olan bitenler ilişkinize zarar verebilir. Çözülebilecek olayları bu kadar büyütmeyin.
 
Yengeç 2021-07-24
Arkanızdan çevrilen dedikoduları öğreniyorsunuz. Konuşulan yalanlar gerçekleri değiştiremeyecektir. Geride bıraktığınız ilişkinizin izlerini hala taşıyor olmak ileriye dönük adımlar atmanıza engel olabilir.

 

 

Kaynak: 2021-07-24

 

Haber Yazılımı