301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2022-06-25
Ailenizle aranızdaki buzların eridiğini görebilirsiniz. Hem evle hem de işle ilgili düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz. Fikirlerinize ve isteklerinize değer verildiğini görmek motivasyonunuzu arttıracaktır. Burayla ilgili alacağınız destekler ya da karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekten geri durmayın.
 
Aslan 2022-06-25
Partnerinizle vakit geçireceğiniz bir gün olabilir. Birbirinizi dinlemek, bulunduğunuz durumu değerlendirmek ve ileriye dönük planlarınızı yatırmak gündeminizde yer tutabilir. İnatlaşmanın ya da farklı yerlerde durmanın, size bir katkısının olmadığını kabul edebilirsiniz. Duvarlarınızı yıkıyorsunuz.
 
Balık 2022-06-25
Tek başınıza vakit geçirmek, düşünmek ve ne yapmanız gerektiğine karar vermek isteyebilirsiniz. Bunu bir fırtına öncesi sessizlik olarak görebilirsiniz. Bazı haberler alabilirsiniz. Böylelikle aklınızda yer eden ve belirsizlik yaratan konularda nasıl bir tutum sergileyeceğinizi de çözmüş olacaksınız.
 
Başak 2022-06-25
Haftanın yorgunluğunu atmadan önce günlük ev işlerinize, iş dolayısıyla fırsat bulamadığınız konulara yönelebilirsiniz. Önemli işler yapmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden kendi içinizde bir muhasebeye gidebilir, koşulları gözden geçirebilirsiniz. Havadar yerlerde bulunmak sizi dinlendirecektir.
 
Boğa 2022-06-25
Yeni hafta öncesi iş planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eve iş getirmeniz gereken durumlar gelişebilir. Yoğunluğunuz, iyi bir planla sizi yormayacak şekilde son bulabilir. Sorumluluklarınıza bağlı kalmak ve stres nedeniyle fevri çıkışlar yapmamak sizin kurtarıcınız olacaktır.
 
İkizler 2022-06-25
Seyahat ve işle ilgili beklentilerinizle ilgilenebilir, detayları kontrol edebilirsiniz. Bazı konuların sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmemesi halinde ikinci bir planı hazırda bulundurmanızda fayda var. Zira elinize hem hayat koşullarınız hem de ilişkilerinizle ilgili fırsatlar geçebilir, bunları kaçırmamalısınız.
 
Koç 2022-06-25
Stresinizi atmak için günü arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz aktivitelere ayırabilirsiniz. Hayatın keyifli yanlarını görmek, size bunu sağlayacak durumları daha da geliştirmek isteyebilirsiniz. Ama bu durumun, üzerinde düşünülmemiş maddi yatırımlara sebebiyet vermemesine dikkat etmelisiniz.
 
Kova 2022-06-25
Üzerinizdeki olumsuz ruh halini dağıtıyorsunuz. Bugün kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedebilirsiniz, bu da ilişkilerinizde etkisini gösterecektir. Alışveriş yapmak, sevdiğiniz işlere zaman ayırmak ve ikili ilişkilerinize bir şans tanımak isteyebilirsiniz. Ama bunlar problemlerin çözümü değil kaçışı olacağı için yaşananlara kayıtsız kalmamanızda fayda var.
 
Oğlak 2022-06-25
Gelir gider durumunuz, ödemeleriniz, planlarınızın gidişatı vaktinizin çoğunu alabilir. Mevcut durumda neler yapabileceğinizi görmenizde fayda var. Paranın neye aracı ya da sebep olacağına karar vermelisiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz düşünceleriniz, hamleleriniz olabilir.
 
Terazi 2022-06-25
Kendinizi ödüllendirmek isteyebilirsiniz. Eğlence ve hobilerinize ayıracağınız bütçenin dışına çıkmadığınız sürece ilerleyen günlerde de rahat edebilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz, onların ihtiyaçlarına yönelik planlarınız olabilir. Ekonomik konular gündeminizde yer tutacağı için hesabınızın farkında olarak hareket etmenizde fayda var.
 
Yay 2022-06-25
Günübirlik bir yolculuk, yakın çevrede gerçekleştireceğiniz küçük bir gezinti zihninizi toparlamanıza yardımcı olabilir. Bu size her şeyi vaktine ve usulüne uygun yapma imkanı verecektir. Düşüncelerinizi paylaşmak, size daha önce fark etmediğiniz bazı gerçekleri gösterebilir. Öğreneceklerinize, deneyimleyeceklerinize şans tanıyın.
 
Yengeç 2022-06-25
Ekonomik konulardaki işlerinizle ilgilenirken yoğunluğun etkisiyle tahammül sınırınız zorlanabilir. Çevrenizle, partnerinizle aranızda birtakım gerilimler yaşanabilir. Duygusal tepkiler vermek yerine daha akılcı bir bakış açısı sergilemelisiniz. İşlerin sizin düşündüğünüzden farklı olabilme ihtimalini atlamayın.

 

 

Kaynak: 2022-06-25

 

Haber Yazılımı