301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 17:30
 
Gençler ne istiyor?
Siyaset Haberi
Gençler ne istiyor?

Kütahya´nın Tavşanlı ilçesinde yerel seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde start veren Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe´nin seçim çalışmalarını sürdürdüğü ilçe merkezindeki seçim bürosunda bulunan “Fikir Duvarı”  etkinliği vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Tahsin Buruk Caddesinde açılan seçim irtibat bürosunda, “Gençler ne istiyor?” ve “Vatandaş ne istiyor?” sorularına istek ve farklı konulardaki pek çok talep başkan adayına iletildi.

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe, vatandaşların taleplerinin vaatlerden çok daha önemli olduğuna dikkat çekti. Özellikle gençlerin taleplerinin dinlenilmesi gerektiğini belirten Davut Efe, “Sosyal medya üzerinden ya da çeşitli afiş çalışmalarımızda birtakım vaatlerimiz, projelerimiz hakkında bilgi aktarımımız oldu. Bunlar gerçekten şehrimizin ihtiyacı olduğuna inandığımız çeşitli fiziksel,  kültürel, ehemmiyet arz eden eksiklikler doğrultusunda konuşulan projelerdi.

Bunların yanı sıra vatandaşın özellikle de gençlerin beklentilerini ve şikayetlerini birinci ağızdan duymak için böyle bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. İnşallah burada yazılan her talebi dikkate alacağız” diye konuştu. Bir Fikrim Var Tavşanlı adı verilen etkinliğin Mart ayına kadar devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençler, ne, istiyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı