KARŞILAŞMALAR
06.05.2017 CUMARTESİ
U-19 TK. 2.KÜME ÖZBEKSPOR ALAYUNTSPOR 06.05.2017 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME 30 AĞUSTOS SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 06.05.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-19 TK. 2.KÜME KÜTAHYA PINARSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 06.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK D.P.Ü SPOR 06.05.2017 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜMAŞ SPOR 06.05.2017 13:15 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SİMAV İ.YUIRDUSPOR 06.05.2017 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR DAYINLARSPOR AND.AİLESPOR 06.05.2017 15:45 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT.SERAMİKSPOR 06.05.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME ÇOBANKÖY SPOR SARUHANLARSPOR 06.05.2017 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 06.05.2017 14:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TEPECİKSPOR 06.05.2017 15:30 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR BAĞLIK SPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 06.05.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U-19 TÜRK.ŞAMP. TÜRKİYE ŞAMPİYONA TÜRKİYE ŞAMPİYONA 06.05.2017 14:30 GEDİZ SAHASI
U-19 TÜRK.ŞAMP. TÜRKİYE ŞAMPİYONA TÜRKİYE ŞAMPİYONA 06.05.2017 17:00 GEDİZ SAHASI
07.05.2017 PAZAR
U-19 TK. 2.KÜME ZIĞRASPOR HACIKEBİRSPOR 07.05.2017 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME SİNERKÖY GENÇLİK AND.BAHÇELİEVLER 07.05.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME KÜT. PINARSPOR KÜT. PERLİSPOR 07.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
İŞİTME ENGELLİLER KÜTAHYA İŞİTME ENG. ANKARA SİNCAN İ.E. 07.05.2017 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR AND.BAHÇELİEVLER 07.05.2017 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.GAYBİEFENDİ A.BÜYÜK SAKASPOR 07.05.2017 15:15 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME ALTINTAŞ BLD.GENÇLİK ÖZBEK SPOR 07.05.2017 15:00 ALTINTAŞ SAHASI
2.AMATÖR KÜME TAV.GENÇLERGÜCÜ DAĞÇEŞMESPOR 07.05.2017 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DEREBOYU YAĞMURLU YAYLACIK SPOR 07.05.2017 15:15 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U-16 PLAY - OF AKINCILARSPOR TERMİKSPOR 07.05.2017 17:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BOZBELENLİLERSPOR AYVALISPOR 07.05.2017 13:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME KURUÇAY SPOR BAŞKÖY SPOR 07.05.2017 15:15 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME ÖMERBEY SPOR TEPECİKSPOR 07.05.2017 17:30 KARAKOVA SENTETİK
U-19 TÜRK.ŞAMP. FİNAL FİNAL 07.05.2017 11:00 GEDİZ SAHASI
2.AMATÖR KÜME SİMAV İ.YURDUSPOR S.KESTELSPOR 07.05.2017 15:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME S.DARICI SPOR GÜNEYKÖY SPOR 07.05.2017 17:00 SİMAV SAHASI
08.05.2017 PAZARTESİ
U 13 TAKIMLAR TERMİK SPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 08.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR SİMAV İ.YURDUSPOR AND.AİLE SPOR 08.05.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR KÜT.SERAMİKSPOR 08.05.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
09.05.2017 SALI
U 13 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER DAYINLARSPOR 09.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 09.05.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKA SPOR AKÇAALAN SPOR 09.05.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR AKINCILAR SPOR BAĞLIK SPOR 09.05.2017 18:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TAV.GENÇLERGÜCÜ ÇUKURKÖY SPOR 09.05.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TUNÇBİLEK BLD.SPOR TEPECİK SPOR 09.05.2017 18:00 KARAKOVA SENTETİK
10.05.2017 ÇARŞAMBA
U 13 TAKIMLAR KÜT.SERAMİK SPOR TERMİK SPOR 10.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U-16 PLAY - OF TERMİK SPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 10.05.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR D.P.Ü SPOR 10.05.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
11.05.2017 PERŞEMBE
U 13 TAKIMLAR AKÇAALAN SPOR KÜT.GAYBİEFENDİ 11.05.2017 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. AND.BAHÇELİEVLER 11.05.2017 18:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR A.BÜYÜK SAKASPOR 11.05.2017 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ANADOLU AİLE SPOR KÜTAHYASPOR 11.05.2017 18:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ÇUKURKÖY SPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 11.05.2017 18:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TEPECİK SPOR AKINCILARSPOR 11.05.2017 17:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR BAĞLIK SPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 11.05.2017 18:00 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR DAYINLAR SPOR SİMAV İ.YURDUSPOR 11.05.2017 18:00 GEDİZ SAHASI