301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 12:01
 
Yetim öğrencilere tablet hediye edildi
Tuna İŞLEYEN - GÖRÜNTÜLÜ
Eğitim Haberi
Yetim öğrencilere tablet hediye edildi

              

Yetim öğrencilere tablet hediye edildi

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde yetim yardımı yapılan öğrencilere tablet hediye edildi.

Salgın sürecinde uzaktan eğitimlerine devam edebilmeleri için 2 yetim öğrenciye verilmek üzere tabletler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneği tarafından aylık yetim yardımı yapılan öğrenciler arasında Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü  Salim Karaboğa tarafından yapılan değerlendirme ile iki öğrenciye, Fatih İmam Hatip Ortaokulu Mehmet Korul ve Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu Yunus Başçı aracılığıyla tablet teslim edildi.

 

 

Teslim törenine İHH Tavşanlı Şubesi Başkanı İbrahim Vehbi Atabay ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Murad Aydın da iştirak etti.

İHH Tavşanlı Şubesi Başkanı İbrahim Vehbi Atabay, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneği tarafından teslim edildi.  

İHH Tavşanlı Şubesi Başkanı İbrahim Vehbi Atabay, yaptığı açıklamada, salgın döneminde İHH'nin verimli bir şekilde çalıştığını ve Türkiye genelinde yardım kampanyaları düzenlediğini ifade ederken, bu kapsamda iki yetim öğrenciye tablet verildiğini söyledi. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yetim, öğrencilere, tablet, hediye, edildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı